Bătaie între elevi, în plină stradă, la Lugoj

Scene violente între elevi, surprinse în plină stradă. Doi băieți s-au luat la bătaie în vecinătatea Parcului "George Enescu" din Lugoj. Vă avertizăm că urmează imagini și informații care vă pot afecta emoțional.

Doi elevi din Buzău s-au snopit în bătaie. Colegii i-au filmat și au făcut galerie. Imagini cu puternic impact emoţional!

Incident violent la o şcoală din Buzău. Doi elevi s-au luat la bătaie, chiar în clasă. Şi-au împărţit pumni cu sălbăticie şi cu greu au fost despărţiţi. Grav este şi că întreg incidentul a fost filmat de colegi, care râdeau şi chiar îi încurajau să se lovească. Acum, atât protagoniştii episodului violent, cât şi "cameramanii" de ocazie vor fi sancţionaţi de conducerea şcolii. Atenţie, urmează imagini cu puternic impact emoţional!

Ultima Oră

Cele mai citite