Un bărbat de 64 de ani din Argeş a murit, după ce a căzut în fântână
Un bărbat de 64 de ani din Argeş şi-a pierdut viaţa, după ce a căzut în fântână. Un apel la 112 anunța că în comuna Poienarii de Muscel, un localnic are nevoie de ajutor, iar la fața locului s-au deplasat pompierii și un echipaj de la Ambulanţă.
19 January 2018, 09:21