Moscova a sunat din nou Washingtonul, pe tema relațiilor bilaterale

Moscova sună din nou Washingtonul, la mai puțin de o săptămână de la conversația telefonică dintre Vladimir Putin și Donald Trump. Ministrul rus de Externe, Serghei Lavrov, l-a apelat pe secretarul american, Marco Rubio, pentru o discuție pe tema relațiilor bilaterale și a războiului din Ucraina, a confirmat Departamentul de Stat SUA.

Ultima Oră

Cele mai citite