Incendiu la sediul Arhiepiscopiei Tomisului

Un incendiu a izbucnit sâmbătă seara, la mansarda sediului Arhiepiscopiei Tomisului, aflat în apropierea Catedralei Sfinții Apostoli Petru și Pavel și a Cazinoului din Constanța.

Ultima Oră

Cele mai citite