angajati cnair
Voi înființa un departament de infrastructură la Guvern care să monitorizeze săptămânal progresele făcute în construcția de autostrăzi - a spus luni seara premierul Viorica Dăncilă, în emisiunea România 9, la TVR. Ea a adăugat că firmele care nu-și respectă contractele trebuie să plece și că va avea o discuție cu ministrul Răzvan Cuc despre directorul actual al CNAIR, Narcis Neaga.

