Zeci de şoferi au fost sancţionaţi pentru nereguli în trafic
Dimineaţă aglomerată şi presărată cu nervi, la pachet cu o amendă usturătoare şi permisul reţinut. S-a întâmplat în Capitală, pe unul dintre cele mai aglomerate bulevarde ale oraşului. În aproape două ore zeci de şoferi au rămas pietoni pentru următoarele două luni.
23 February 2017, 14:08