O femeie din Buzău, agresată şi ameninţată cu moartea dacă nu face rost de 20.000 de euro. Victima a fost salvată din locuința unui cetățean turc de autorităţile germane

O femeie în vârstă de 31 de ani, agresată şi ameninţată cu moartea dacă nu va face rost de 20.000 de euro, a fost salvată din locuinţa unui cetăţean turc de către autorităţile judiciare din Germania, în urma unei acţiuni de cooperare cu Inspectoratul de Poliţie Judeţean (IPJ) Buzău, potrivit Agerpres.

Ultima Oră

Cele mai citite