Bărbatul care a ucis doi vârstnici în propria lor locuință a fost condamnat la 28 de ani și 4 luni de închisoare
Magistraţii Tribunalului Timiş au hotărât condamnarea fără acord de recunoaştere, la 28 de ani şi 4 luni de închisoare cu executare, pentru omor calificat, a inculpatului care a luat, vara trecută, viețile a doi bătrâni, în propria lor locuinţă, în apropierea Palatului Justiţiei din Timişoara.
17 January 2024, 13:31