O șoferiţă a leșinat la volan și a lovit 13 mașini dintr-o parcare

13 maşini parcate regulamentar pe o alee din Capitala au fost avariate aseară! O şoferiţă a pierdut controlul maşinii, cel mai probabil din cauze medicale, şi ar fi rămas cu piciorul blocat pe acceleraţie. Testele rapide au indicat că femeia nu consumase alcool și nici substanțe psihoactive.

A pierdut controlul volanului și a ajuns cu mașina în Dâmbovița

Un şofer a ajuns cu mașină în Dâmbovița și a scăpat fără nicio zgârietură, în apropierea Capitalei. Accidentul s-a petrecut pe cheiul Damboviței, în apropiere de şoseaua de centură. Bărbatul nu a observat că pe prima bandă erau lucrări şi a tras de volan stânga.

Ultima Oră

Cele mai citite