Simona Halep câștigă un set, dar pierde primul meci jucat la revenirea pe teren, în fața Paulei Badosa

Simona Halep a revenit pe terenul de tenis după un an și jumătate de pauză, la turneul WTA 1000 de la Miami, având-o adversară pe spaniola Paula Badosa.