Tot mai mulți adolescenți devin dependenți de droguri înainte să împlinească 18 ani și, în același timp, scade vârsta de la care copiii iau contact cu substanțele interzise. Este semnalul de alarmă pe care îl trag medicii de la spitalul Alexandru Obregia, din Bucuresti, care se confruntă cu astfel de cazuri. Și mai grav este că unii dintre tinerii consumatori devin ei inșiși traficanți si ajung să vândă moartea albă altor copii. Urmează detalii cu impact emoţional!
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed