Rogobete, în cazul fetiţei de 2 ani: “Funcționați ilegal? Puneți cheia în ușă! Astăzi!”. Raportul final, luni

Ministrul Sănătății a reacționat și pe pagina sa de Facebook în cazul fetiţei de 2 ani care a murit joi la clinica stomatologică din centrul Bucureștiului: „Funcționați ilegal? Puneți cheia în ușă! Astăzi!”.