Ministrul Sănătății a reacționat și pe pagina sa de Facebook în cazul fetiţei de 2 ani care a murit joi la clinica stomatologică din centrul Bucureștiului: „Funcționați ilegal? Puneți cheia în ușă! Astăzi!”.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed