Revenirea spectatorilor pe stadioane, decisă printr-un ordin comun al MTS şi Ministerului Sănătăţii
“La sediul Ministerului Sănătăţii a avut loc astăzi o întâlnire la care au participat ministrul Sănătăţii, Vlad Voiculescu, şi ministrul Tineretului şi Sportului, Eduard Novak, alături de subsecretarul de stat Cristian Ghiţă, în scopul elaborării şi emiterii unui nou ordin comun al celor două ministere”, anunţă MTS pe pagina oficială de Facebook.

