Revelion în stradă. Zeci de mii de bucureșteni au petrecut în Piața Constituției
Delia, Carla’s Dreams și Smiley au făcut spectacol aseară în Piața Constituției.
Zeci de mii oameni au cântat și au dansat mai bine de șase ore, cât a durat spectacolul, fără să simtă frigul. Deși au venit la o petrecere în stradă, petrecăreții nu au uitat de tradiții.
Cei care au ales să petreacă noaptea dintre ani în Piața Constituției s-au bucurat de un foc de artificii impresionant.
La miezul nopții oamenii au desfăcut șampania și vinul, s-au îmbrățișat și pentru că mulți și-au dorit ca noaptea să fie una de neuitat, au imortalizat momentul printr-un selfie.
Revelionul din Piața Constituției a fost organizat de Primăria Capitalei. Televiziunea Română a fost partener media și a transmis în direct spectacolul.

