Primul mesaj al judecătoarei Raluca Moroșanu, după ce a ieșit în fața conducerii CAB și a jurnaliștilor
Judecătoarea Raluca Moroşanu le mulțumește celor care o susțin pe ea și pe judecătorul Laurențiu Beșu, cel care a vorbit în documentarul „Justiție capturată”.
Este primul mesaj al Ralucăi Moroșanu, după conferința de presă a Curții de Apel București de joi, când a ieșit în fața conducerii instanței, a colegilor și a zecilor de jurnaliști, pentru a-i da dreptate judecătorului Beșu.
„Mulțumesc tuturor care ne-au susținut și ne vor susține pe mine și colegul Laurențiu Beșu. Am foarte multe mesaje și apeluri, îmi cer scuze dacă nu răspund, însă aseară am plecat de la instanță la 20,30, iar astăzi am luat-o de la capăt. După ce îmi finalizez lucrările de astăzi voi avea timp pentru a răspunde mai multor mesaje. Vă mulțumesc încă o dată”, a scris Moroșanu, vineri, pe Facebook.

