Premierul interimar Ilie Bolojan: Eu nu am nicio percepţie de relaţie ruptă cu președintele
Premierul interimar Ilie Bolojan a declarat, miercuri, că a avut o colaborare bună şi instituţională cu preşedintele Nicuşor Dan. “Eu nu am nicio percepţie de relaţie ruptă, pentru că în toată această perioadă am colaborat bine, am colaborat instituţional”, a spus premierul Ilie Bolojan, la Digi FM.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed