Petiție Declic: ”Asociațiile de Proprietari din București NU vor plăti la Termoenergetica începând cu ianuarie 2026”
Declic a lansat o campanie de strângere de semnături de la bucureștenii care nu mai vor să plătească factura Termoenergetica
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed