O mașină a luat foc pe Calea Victoriei. Circulația a fost deviată de la Bulevardul Dacia
Circulația e blocată spre Ateneul Român la intersecția Bulevardului Dacia cu Calea Victoriei.
Pompierii intervin cu 2 autospeciale de stingere a incendiului.
Potrivit Brigăzii Rutiere, traficul este deviat de la bulevardul Dacia şi se circulă sub îndrumarea agenţilor de poliţie.
În urma evenimentului nu au rezultat victime, precizează sursa citată.

