O doctoriță de 37 de ani de la Spitalul Județean Buzău a fost găsită moartă în Camera de gardă

Tragedie la Spitalul Judeţean din Buzău. Directoarea medicală a fost găsită moartă în această dimineaţă. Doctoriţa de 37 de ani intrase în gardă ieri dimineaţă.