O doctoriță de 37 de ani de la Spitalul Județean Buzău a fost găsită moartă în Camera de gardă
Tragedie la Spitalul Judeţean din Buzău. Directoarea medicală a fost găsită moartă în această dimineaţă. Doctoriţa de 37 de ani intrase în gardă ieri dimineaţă.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed