O ambulanţă care transporta tuburi de oxigen s-a răsturnat
O ambulanţă care transporta tuburi de oxigen către spitalul din Tecuci s-a răsturnat cu 20 de kilometri înainte să ajungă la destinație.
În urma accidentului, un pasager de 53 de ani, aflat pe banchetă, în dreapta, a fost rănit și a fost dus la spital.
La volan se afla o femeie de 42 de ani. Aceasta a scăpat fără răni, dar va fi cercetată pentru vătămare corporală din culpă.
Testele făcute de polițiști au arătat că femeia nu consumase alcool înainte de a se urca la volan.

