O ambulanţă care transporta tuburi de oxigen s-a răsturnat

9 January 2025, 13:38 (actualizat 9 January 2025, 13:39)

O ambulanţă care transporta tuburi de oxigen către spitalul din Tecuci s-a răsturnat cu 20 de kilometri înainte să ajungă la destinație.

În urma accidentului, un pasager de 53 de ani, aflat pe banchetă, în dreapta, a fost rănit și a fost dus la spital.

La volan se afla o femeie de 42 de ani. Aceasta a scăpat fără răni, dar va fi cercetată pentru vătămare corporală din culpă.

Testele făcute de polițiști au arătat că femeia nu consumase alcool înainte de a se urca la volan.

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite

Cele mai citite pe aceeași temă