Sindicatele au declanșat primele proteste față de legea salarizării. Federația Sanitas a scos în stradă angajații din sistemul de sănătate, dar au fost și proteste spontane în vămi și la ANAF.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed