Digitalizarea reprezintă un instrument pentru stat într-o competiţie care devine tot mai dură, prin care se oferă “timp” oamenilor şi economiei, a declarat, marţi, preşedintele Nicuşor Dan, susţinând că “lipseşte partea de guvernanţă din statul român”.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed