Nicușor Dan: Ar fi bine să avem un guvern până marți. Din declarații se preconiza soluția unui guvern minoritar, susținut de o majoritate parlamentară

Președintele Nicușor Dan a declarat că ar fi bine să avem un guvern până marți, când începe vacanța parlamentară.