Ministrul Muncii, Marius Budăi, a rămas fără permis auto pentru trei luni, după ce a condus cu viteză

15 February 2019, 19:25

Ministrul Muncii, Marius Budăi, a fost prins conducând un bolid cu peste 140 de km la oră în județul Iași, în apropiere de localitatea Sârca.

Pe respectivul tronson de drum viteza legală este de 70 de kilometri pe oră.

Marius Budăi a plătit o amendă de 1.305 lei și a rămas fără permis pentru 90 de zile.

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite

Cele mai citite pe aceeași temă