Ministrul iranian de Externe: Am putea să fi pierdut câțiva comandanți, dar nu este o problemă atât de mare
Ministrul iranian de Externe a declarat sâmbătă: „Am putea să fi pierdut câțiva comandanți, dar nu este o problemă atât de mare.”
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed