Ministrul iranian de Externe: Am putea să fi pierdut câțiva comandanți, dar nu este o problemă atât de mare

Ministrul iranian de Externe a declarat sâmbătă: „Am putea să fi pierdut câțiva comandanți, dar nu este o problemă atât de mare.”