Ministrul de Externe, Oana Țoiu, a fost primită la Washington de secretarul de stat Marco Rubio
Ministrul de Externe, Oana Țoiu, a fost primită, miercuri, la Washington de secretarul de stat Marco Rubio.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed