Marcel Ciolacu se întâlnește joi cu Benjamin Netanyahu în Israel
Premierul Marcel Ciolacu va pleca joi dimineață în Israel unde se va întâlni cu premierul Benjamin Netanyahu.
Premierul Marcel Ciolacu va pleca joi dimineață în Israel unde se va întâlni cu premierul Benjamin Netanyahu. „Am o întalnire rapidă dat fiind contextul din Orientul Mijlociu”, a declarat Ciolacu, înainte de ședinta de Guvern de miercuri.
Premierul va fi însoțit în aceastp vizită de ministrul Apărării, Angel Tîlvăr, și Ministrul Economiei, Radu Oprea, care vor avea întâlniri cu omologii lor din Israel.

