Surpriză, miercuri seara, 12 iunie, la concertul Coldplay de pe „Arena Națională” din București. Celebra formație britanică de rock alternativ a adus pe scenă un manelist. Este vorba despre Babasha, care a interpretat piesa „Nu te lasă mama ta?”. Furioși, fanii Coldplay l-au întâmpinat cu huiduieli.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba