Manele la concertul Coldplay. Babasha, artistul care a cântat pe „Arena Națională”, a fost fluierat și huiduit. Reacția cântărețului

Surpriză, miercuri seara, 12 iunie, la concertul Coldplay de pe „Arena Națională” din București. Celebra formație britanică de rock alternativ a adus pe scenă un manelist. Este vorba despre Babasha, care a interpretat piesa „Nu te lasă mama ta?”. Furioși, fanii Coldplay l-au întâmpinat cu huiduieli.