Preşedinta în exerciţiu a Republicii Moldova, Maia Sandu, care, în urma scrutinului de duminică, a acces în turul al doilea al alegerilor prezidenţiale, a transmis, luni, mulțumiri electoratului care a ieșit la vot și făcut referiri la necesitatea combaterii corupției.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed