Oficialii din misiunilor diplomatice şi oficiile consulare ale ţării noastre din zona Orientului Mijlociu sunt în contact cu aproximativ 1000 de români, a anunţat Ministerul de Externe, aseară, la finalul şedinţei celulei de criză.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed