#EuSuntRomania. Mesajul elevilor clasei I de la Şcoala Gimnazială Comani, Drăgăneşti Olt
Mesajul elevilor clasei I de la Şcoala Gimnazială Comani, Drăgăneşti Olt: “Noi suntem mândri de România pentru că este cea mai frumoasă ţară şi are oameni harnici. La mulţi ani, România!”

