Distrugeri la o țeavă de la rezervorul mare de oxigen, la Spitalul Pantelimon din Capitală, după ce un bărbat a furat un robinet

Au fost momente de panică la Spitalul Pantelimon din Capitală, după ce o ţeavă de la tancul mare de oxigen a fost distrusă. O piesă principală a fost furată de un bărbat care a intrat în curtea unității sanitare sărind gardul.