Celine Dion a ajuns la Paris, unde ar putea cânta la ceremonia de deschidere a Jocurilor Olimpice
Celebra cântăreață Celine Dion a ajuns la Paris cu două zile înainte de ceremonia de deschidere a Jocurilor Olimpice.
S-a întâlnit cu fanii cărora le-a dat autografe în timp ce presa din Hexagon scrie că megastarul din Canada ar putea cânta la ceremonia de vineri.
Celine Dion, care suferă de o boală rară care îi afectează sistemul nervos, nu a mai cântat în public de 4 ani.
Dacă Celine va urca pe scenă, ar fi pentru a două oară când cântă în deschiderea jocurilor Olimpice, prima oară s-a întâmplat în 1996, la Atlanta.

