Campionatul Mondial se câștigă… dormind bine

„Nu e ușor, ne luptăm din greu și suntem afectați de multe accidentări. În cele din urmă,UEFA și FIFA nu le pasă. Jucăm foarte multe meciuri și nu avem timp să ne odihnim”.

Ultima Oră

Cele mai citite