Călin Georgescu: Nu am votat pentru mine, am votat pentru cei nedreptăţiţi, pentru cei umiliţi

Sursa Facebook CĂLIN GEORGESCU
24 November 2024, 12:35

Călin Georgescu, candidat independent la alegerile prezidenţiale, a declarat că a votat duminică pentru „cei nedreptăţiţi, pentru cei umiliţi”, adăugând că votul nu e doar un simbol al democraţiei, e credinţă în oameni”.

„Nu am votat pentru mine, am votat pentru cei nedreptăţiţi, pentru cei umiliţi, pentru cei care simt că nu contează în această lume şi tocmai ei contează”, a declarat Călin Georgescu, la ieşirea de la urne.

Citiți AICI toate informațiile despre primul tur al alegerilor prezidențiale!

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite