Călin Georgescu: Nu am votat pentru mine, am votat pentru cei nedreptăţiţi, pentru cei umiliţi
Călin Georgescu, candidat independent la alegerile prezidenţiale, a declarat că a votat duminică pentru „cei nedreptăţiţi, pentru cei umiliţi”, adăugând că votul nu e doar un simbol al democraţiei, e credinţă în oameni”.
„Nu am votat pentru mine, am votat pentru cei nedreptăţiţi, pentru cei umiliţi, pentru cei care simt că nu contează în această lume şi tocmai ei contează”, a declarat Călin Georgescu, la ieşirea de la urne.
Citiți AICI toate informațiile despre primul tur al alegerilor prezidențiale!

