La puţin timp după lansarea misiunii circumselenare Artemis 2, comunicaţiile dintre cei patru membri ai echipajului de la bordul capsulei Orion şi centrul de control al NASA au fost întrerupte temporar, transmite joi DPA.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed