Armonia Hospital, după acuzațiile ministrului Sănătății: Aspectele semnalate vizează exclusiv elemente de natură administrativă și tehnică

Spitalul “Armonia Hospital” din Constanța, unde o pacientă a murit la începutul lunii octombrie după ce a născut, a transmis un punct de vedere după conferința ministrului Sănătății de miercuri.