Spitalul “Armonia Hospital” din Constanța, unde o pacientă a murit la începutul lunii octombrie după ce a născut, a transmis un punct de vedere după conferința ministrului Sănătății de miercuri.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed