Un bărbat din Dâmbovița creștea doi lei agresivi în curte

24 June 2017, 14:12

Animalele au fost predate reprezentanţilor Grădinii Zoologice din Târgovişte, iar proprietarul leilor va fi cercetat pentru deţinere şi comercializare de animale sălbatice.

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite