Ciceală: Am votat pentru bucureșteni și cum va arăta orașul nostru pentru viitor
A votat în această dimineață și Ana Maria Ciceală, candidată sprijinită de partidul SENS. Și i-a îndemnat pe bucureșteni să meargă la vot cât mai devreme, ca să evite cozile, și să aibă încredere în viitorul orașului.
Am votat pentru bucureșteni și cum va arăta orașul nostru pentru viitor. Ne-am obișnuit să ne trăim viețile de pe o zi pe alta, cu capul în pământ, fără să ne mai gândim cum am putea construi viitorul nostru. Astăzi este o zi bună pentru a începe să îl construim. Am votat într-un minut, a fost foarte ușor să votăm’, a afirmat Ciceală.
Ea i-a încurajat pe bucureșteni să voteze devreme, întrucât spre seară s-ar putea forma cozi.

