18 decembrie 1989, o nouă zi însângerată la Timișoara. S-a cântat “Deșteaptă-te române”, iar comuniștii au vrut să șteargă urmele masacrului
În urmă cu 36 de ani, pe 18 decembrie 1989, timişorenii îşi plângeau morţii, răniţii şi arestaţii.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed