Zeci de persoane i-au comemorat, în Piaţa Naţiunilor, pe copiii morţi la Spitalul ‘Sfânta Maria’
Câteva zeci de persoane s-au adunat sâmbătă seara în Piaţa Naţiunilor din Iaşi, pentru comemorarea celor şapte copii care şi-au pierdut viaţa la Spitalul “Sfânta Maria”.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed