Candidatul AUR la prezidențiale, George Simion, i-a mulțumit sâmbătă lui Viktor Orban, după ce premierul țării vecine i-a transmis, vineri, un mesaj de susținere în alegeri.
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed