Una dintre doctoriţele acuzate în dosarul deceselor de la Spitalul Pantelimon, dusă la Parchet pentru o percheziţie informatică

Doctoriţa Maria Miron de la Secţia de Terapie Intensivă a Spitalului Sfântul Pantelimon a fost dusă luni dimineaţa la Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti pentru a asista la efectuarea unei percheziţii informatice.