Tudose: Transferul contribuțiilor către angajat se va face prin ordonanță. Ședința de Guvern va fi miercuri

7 November 2017, 13:54

Întrebat dacă vor fi trecute contribuțiile de la angajator la angajat, premierul Tudose a răspuns: “Da”.

Întrebat, de asemenea, dacă acest transfer se va face prin ordonanță de urgență premierul a răspuns: “Da, prin ordonanță”.

El a adăugat că ședința de Guvern va fi miercuri.

Urmărește-ne pe Google News

Ultima Oră

Cele mai citite