Trei persoane au fost rănite la Buzău după ce un autobuz a intrat într-un stâlp. Medicii au stabilit că șoferul a avut probleme de sănătate în momentul producerii accidentului
Trei persoane au fost rănite la Buzău după ce un autobuz a intrat într-un stâlp. Șoferul a pierdut controlul volanului și a ieșit de pe șosea. În urma impactului, atât conducătorul auto, cât și alți doi pasageri au avut nevoie de îngrijiri medicale.
Au fost transportați la spital de echipajele SMURD. Medicii au stabilit că șoferul a avut probleme de sănătate în momentul producerii accidentului.
În urma coliziunii a fost avariat si un autoturism parcat în fața unei case, în locul în care autobuzul a ieșit de pe drum.

