Perechea româno-spaniolă Monica Niculescu/Cristina Bucşa s-a calificat spectaculos în optimile de finală ale probei feminine de dublu din cadrul turneului de tenis de la Roland Garros, duminică, după ce a trecut de americancele Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands cu 2-6, 6-4, 11-9.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba