Miniştrii Raluca Turcan și Vlad Voiculescu vor plăti pentru că n-au purtat masca de protecţie în spații publice. "Toţi suntem egali în faţa legii!" transmit premierul şi ministerul de Interne. Vlad Voiculescu s-a scuzat într-o postare pe Facebook, iar Raluca Turcan a cerut să fie amendată.