Momente terifiante trăite de echipajul unei ambulanţe, în județul Galați, după ce autospeciala a fost luată de ape

Sunt momente în viaţă când salvatorii au la rândul lor nevoie să fie salvați. O asistentă medicală și șoferul dintr-o ambulanţă din județul Galați au trăit momente dramatice pe 14 septembrie, când au fost prinşi în mijlocul viiturii. Autospeciala a fost luată de ape şi împinsă pe câmp. Cei 2 au fost salvați în ultimul moment, când apa din ambulanţa era la nivelul bordului, de 3 pompieri care şi-au riscat viaţa ca să ajungă la ei.

Ultima Oră

Cele mai citite