Vanghelie a făcut acuzații în dosarul Tel Drum

Marian Vanghelie fostul primar al sectorului 5 a făcut joi seară acuzații grave la emisiunea Romania 9 de la TVR 1. Fostul edil a afirmat ca investigația OLAF asupra firmei Tel Drum ar fi fost blocată de guvernul Ponta.

Ultima Oră

Cele mai citite