Forțele Spațiale SUA au postat miercuri, pe contul oficial de Twitter, primul anunț de recrutare. "Unii oameni se uită la stele și se întreabă: ce-ar fi dacă? Misiunea noastră este să avem un răspuns", se subliniază în mesajul contruit ca un trailer de film SF.